XLVI Maraton Pieszy im. A. Zboińskiego po Puszczy Kampinoskiej

05-06.10.2019 r.

Witamy serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w corocznym Maratonie Pieszym po Puszczy Kampinoskiej. W tym roku spotykamy się w pierwszy weekend października.

Zapisy ruszają od 02.09.2019.

Powodzenia na trasie!

UWAGA!
Uczestnicy maratonu powinni zapoznać się z Regulaminem KPN, przepisami dotyczącymi  zasad poruszania się po parku narodowym oraz obowiązującymi tam przepisami ppoż. Łącza do odpowiednich dokumentów poniżej.
Dokumenty pobrane ze strony http://kampinoski-pn.gov.pl

LISTA UCZESTNIKÓW MARATONU PIESZEGO IM. A. ZBOIŃSKIEGO
PO PUSZCZY KAMPINOSKIEJ W TERMINIE 05-06.10.2019 r.

TRASA NOCNA  05.10.2019 – START godz. 20:00 i 24:00

1.  JABŁOŃSKI MAREK
2.  WRÓBLEWSKI JERZY
3. ZAJĄCZKOWSKI PIOTR
4.  KRAWCZYŃSKI PRZEMYSŁAW
5.  LUTRZYKOWSKI MICHAŁ
6.  CIEŚLIK ZBIGNIEW
7.  PIETRZAK ROMAN
8.  LEWANDOWSKI WOJCIECH
9.  PRZYCHODZEŃ MIROSŁAW
10.  SZEWCZYK PAWEŁ TOMASZ
11.  OSTROMĘCKI RAFAŁ
12. LEMAŃSKI WOJCIECH
13. JOZAJTIS-KUBIAK BERENIKA
14. KUBIAK TOMASZ
15. PIĄTEK REGINA
16. PIETRZAK HANNA
17. PIETRZAK TOMASZ
18. JÓŹWIAK ARKADIUSZ
19. RUSZTECKI ŁUKASZ PIOTR
20.
GAWRYŁO ZBIGNIEW
21.
MINICHOWSKI PIOTR – start godz 24:00
22.
STĘPIEŃ FRANCISZEK
23.
TOMASIK TOMASZ
24.
KILIAN MONIKA
25.
SOSNOWSKA AGNIESZKA JOANNA
26.  ORŁOWSKI KRZYSZTOF
27.  STANIAK  SEBASTIAN
28. KAFLIK MARCIN
29.
OŻAROWSKI TOMASZ – start godz 24:00
30.
NIEMIEC GRZEGORZ
31.
GAWROŃSKI ŁUKASZ
32.
BACZYŃSKI DANIEL
33.
BACZYŃSKA ANNA
34.
BACZYŃSKA BERENIKA
35.
BACZYŃSKA ADRIANNA ANNA
36.
BIELECKI JAKUB HENRYK
37.
PIOTROWSKA MONIKA
38.
SOCHOŃ SNDRZEJ
39.
KRÓLAK MAGDA – start godz 24:00
40. KRUPIŃSKI PRZEMYSŁAW – start godz 24:00
41.
DWORNIK ALEKSANDER
42.
ADAMOWICZ ŁUKASZ
43.
BARANOWSKI JAN
44.
HREHORUK EMILIA
45.
PODGÓRSKI HUBERT
46.
JORDAN BOGUMIŁ
47.
KALISZ MICHAŁ
48.
ĆWIEK ARKADIUSZ
49.
PEŁCZYŃSKI KAROL
50.
LEWDOROWICZ WOJCIECH – start godz 24:00
51.
ZAWIASA MICHAŁ
52.
KŁUDKIEWICZ TOMASZ – start godz 24:00
53.
PIETRZAK MARIUSZ
54.
JORDAN KRZYSZTOF
55. DOMŻALSKI ANDRZEJ
56. DOMŻALSKI ROBERT
57.
PODLEŚNY SŁAWOMIR
58.
WOJTKIEWICZ SYLWESTER
59.
MARKOCKI MAREK
60.
SEROKA MACIEJ
61.  
KOPEĆ  TOMASZ
62. FRYDRYCH ROBERT
63. SIWCZUK ALEKSANDRA – start godz 24:00
64.
JUROJĆ PRZEMYSŁAW
65.
SZARANIEC PAWEŁ
66.
KOZUBEK ŁUKASZ
67.
BOGDANOWICZ KAROL
68.
WIECZOREK PIOTR – start godz 24:00
69.
SADURA KINGA
70.
SOBOCIŃSKI KAMIL
71.
ZARZYCKI MAREK JÓZEF
72.
USZYCKI WOJCIECH
73.
GAC JAKUB MAKSYMILIAN
74.
WOŁOWIEC MACIEJ
75.
ZAGÓRSKI PIOTR
76.
RAFALSKA OLIWIA
77. RAFALSKI TOMASZ
78.
WOŁYNKA BEATA
79.
WOŁYNKA FRYDERYK
80.
NIEMIEC AGATA
81.
PARCZEWSKI MARCIN
82.
TARLAGA MARCIN
83.
KOBIELA HUBERT
84.
SOBCZYK MARCIN
85.
WĄSIK IZABELA
86. TWORZYDŁO ROBERT
87.
TWORZYDŁO REMIGIUSZ
88.
SUKNAROWSKA DOROTA
89.
REICHELT PAWEŁ
90.
PIASECKI PIOTR
91.
MISZCZYK KAROLINA
92.
DOŁOTTO ARTUR
93.
KLIMAS MARCIN
94.
WĄSOWSKI PIOTR
95.
ABRAMCZYK ADRIAN
96. GRABOWSKA ANETA
97.
KOŁBUC MICHAŁ
98.
ARTYMIUK MAREK
99.
ZARZYCKA MARTYNA
100.
KRAKOWSKI JAROSŁAW
101.
BAKALARSKI ROBERT
102.
CHANYSZKIEWICZ JERZY
103.
SABAK GRZEGORZ
104.
GAJDA-SABAK AGATA
105.
GONTARSKI MARCIN
106.
KRUPOWICZ ADRIAN
107.
TEPEREK DOMINIK
108. KLUKOWSKI DARIUSZ
109.
KOPCZEWSKI MICHAŁ – start godz 24:00
110.
WOŹNIAK EWA
111.
GŁOWIŃSKI CEZARY – zgłoszenie nieczytelne
112.
KURNIK WŁODZIMIERZ
113.
SAS ALDONA
114.
MIERZWIAK EWA
115.
ROSZKIEWICZ-WALCZUK AGATA
116.  
CHRZANOWSKI  TADEUSZ
117. WISZNIEWSKI JACEK
118.
KURKOWSKI JĘDRZEJ
119.
BIJAK SZYMON
120.
BISKUP RADOSŁAW
121.
DUBROWSKA ANNA
122.
MANDES AGNIESZKA
123.
PIETRZAK MARCIN
124.
KOMOROWSKI PIOTR
125.
KŁOSOWICZ STANISŁAW
126.
SIEMIEŃCZUK ROBERT – start godz 24:00
127.
JĘDRASZCZYK MACIEJ
128.
KOTERMANOWICZ TOMASZ
129.
DOMAGAŁA ROBERT – start godz 24:00
130.
KACPURA PAWEŁ
131. SZCZERBA HUBERT
132.
KŁOPOTOWSKI JACEK
133.
UMIASTOWSKI RAFAŁ
134.
NIKIFORUK WOJCIECH
135.
KIETLICZ-WOJNACKI MACIEJ
136.  
STARZYCKI  ARTUR
137. MONARD ARTUR
138.
KACPROWSKI ANDRZEJ
139.
CELLMER WOJCIECH
140.
TYŃSKI ADAM
141.
ARTYMIUK ADRIAN
142.
LIS MICHAŁ
143.
LIS DOROTA
144.
NURZYŃSKA ANNA
145. JURASZ PAWEŁ
146.
OWCZARSKI SŁAWOMIR
147.
FRIDE BARBARA
148.
CULICKI MICHAŁ
149.
HOŁOWNIA PAWEŁ
150.
CELEJ MATEUSZ
151.
PURCHALAK  PAWEŁ
152. PURCHALAK KAROLINA
153.
SMÓŁKA IRENEUSZ
154.
DUNAJ PAWEŁ
155.
DOBRZYŃSKI JAKUB
156.
DOBRZYŃSKA MAGDALENA
157.
KOSIŃSKI MACIEJ
158.
ADAMASZEK MARCIN
159.
KRZYŻANOWSKI PAWEŁ
160.
DZIĘGIEL ŁUKASZ
161.
GRZANKA MARCIN
162.
ŁACHOWSKI DARIUSZ
163.
POKRZYWNICKI JACEK
164.
RYBICKA MONIKA
165.
GRZANKA DIANA
166.  
KULIK  ERNEST
167. KOSKA ŁUKASZ
168.
GOŚCICKI SŁAWOMIR ROMAN
169.
KASPRZAK PAWEŁ
170.
MOŁOTKIEWICZ-SZEWCZYK MARLENA
171.
SZEWCZYK PAWEŁ MARIAN
172.
BIJOK MICHAŁ
173.
ZAJĄC MARCIN
174.
POŁOMSKI ANDRZEJ
175.
WILANOWSKI KRZYSZTOF
176.
BOHDZIEWICZ IZABELA
177.
KRZAK ANDRZEJ
178.
CHUDZIK MARCIN
179.
STASZCZUK AGATA
180.
WOJCIECHOWSKI PAWEŁ
181.  
MERTIN JACEK
182.  JAKUBOWSKI  KRZYSZTOF
183.  OLKOWSKI ROBERT
184.  
TARGONI TOMASZ
185.  KOLĘDA  TOMASZ
186.  MARKOWSKI  MARCIN
187.  STRĄCZEK  WOJCIECH
188.  IWAŃSKI RAFAŁ
189.  
KACPURA PIOTR
190.  
ZAŁĘSKI PAWEŁ
191.  
KULESZA KRZYSZTOF
192. PODGÓRSKI DOMINIK
193.
BERNHARD PAWEŁ
194.
GRABARCZYK ILONA
195.
KORNATOWSKI ANDRZEJ JERZY – start godz 24:00
196.
KURACH KAROL
197.
MICHALSKI MARCIN
198.
MAZURKIEWICZ RAFAŁ
199.
WZIĄTEK MARIUSZ
200.
OLSZEWSKI BŁAŻEJ
201.
BIERIOZA-ĆWIERZYŃSKA ANNA
202.
OSIWAŁA JĘDRZEJ
203.
GDOWSKA MAGDALENA
204.
KWAPIŃSKA MAJA
205.  
ĆWIERZYŃSKI PAWEŁ
206. WIDALSKA-KIEŁBASIŃSKA MARTA
207.
KAŹMIERCZAK KRZYSZTOF
208.
POCHWICKI KRZYSZTOF
209.
PIETRUSZEWSKI ROBERT
210.
KALANDYK AGNIESZKA
211.
KALANDYK ROBERT
212.
NIEDZIELSKI JAN
213.
GRANAT ZBIGNIEW – start godz 24:00
214.
SADURA MARIAN
215.
BALCERKIEWICZ ADAM
216.
TALAREK PAWEŁ
217.
MILER ANNA
218.
KRUPA MARCIN
219.
BUDZIK MAGDALENA
220. BUDZIK JAKUB
221.
KASPRZAK STANISŁAW TYCJAN
222.
ŻARSKI MACIEJ
223.
CHROSTOWSKI ARTUR
224.
BORKOWSKI KRZYSZTOF
225.
ROKICKI MICHAŁ
226.
ŁOGWIŃSKI KONRAD
227.
MALCZAK PIOTR
228.

TRASA DZIENNA 06.10.2019 – START godz. 08:00

351. GRZESZKIEWICZ MIROSŁAW
352. KIEŁBICKI MARCIN
353. MALINOWSKA KATARZYNA
354.
MALINOWSKI BARTOSZ
355.
SKOLIMOWSKA MAGDALENA
356.
MROCZEK ANETA
357.
LARSEN-KONIECZNY CHARLOTTE
358.
KONIECZNY KAROL
359.
DUBOWSKI KRZYSZTOF
360.
KUCZEROWSKA ALICJA
361.
KROC ADAM
362.
KOCZARA PAWEŁ
363.
KUCZEROWSKI MICHAŁ
364.
GRZEGRZÓŁKA PIOTR
365.
KWIATKOWSKI PAWEŁ
366.
IRACKI MATEUSZ
367. 
KURAN WŁODZIMIERZ
368. PASZKOWSKI TOMASZ
369.
ZACZEK ANDRZEJ
370.
BAJOŃSKI MAREK
371.
FRASZCZYK AGNIESZKA
372.
FRASZCZYK TOMASZ
373.
RACZYŃSKA AGNIESZKA
374.
KUR KATARZYNA
375.
DĄBROWSKI ROBERT
376.
NAJCHELSKA ELŻBIETA
377.
NAJCHELSKA JULIA
378.
NAJCHELSKA AGATA
379.
DZIEDZIC JAROSŁAW
380. ŁUKAWSKI PIOTR
381.
SUKNAROWSKI MAREK
382.
CYGAN PIOTR
383.
PASZEK KRYSTYNA
384.
PAWELEC KRYSTYNA
385.
JAKÓBOWSKA KAROLINA
386.
BOSAK HUBERT
387.
BARTCZAK MARLENA
388.
BARTCZAK ROMAN
389. NOWICKA PAULINA
390. STYPUŁKOWSKI JACEK
391.
MARZĘCKA AGATA
392.
ZALEWSKA IZABELA
393.
PRZYBOROWSKI KAMIL
394.
BIŃKOWSKA AGNIESZKA
395.
KOWALEWSKA ANNA 2
396. 
NIEWIAROWSKI WALDEMAR
397. MAŁYSKA-MAKOWSKA BARBARA
398.
LIPSKA DOROTA
399.
BŁAŻEJOWSKI KRZYSZTOF
400.
BANASIAK KAZIMIERZ
401.
HUPERT TOMASZ
402.
UMIŃSKI MICHAŁ
403.
SZCZYPEK PAWEŁ
404.
AUGUSTYNEK PIOTR
405.
WOLSKI PRZEMYSŁAW
406.
WĄSOWICZ MAREK
407. 
PIETRZAK WOJCIECH
408. ŻYLIŃSKI JÓZEF
409.
ŻYLIŃSKI MACIEJ
410.
WILCZYŃSKA SYLWIA
411.
LECH ROBERT
412.
KUHL ZUZANNA
413.
ORZEŁ  KATARZYNA
414. SZEMPLIŃSKA MARTA
415.
SZEMPLIŃSKI PAWEŁ
416.
MALINOWSKI PIOTR
417.
ORZOŁ JACEK
418.
KOWALSKA DAGMARA
419.
BEDNARCZYK BOŻENA
420.
ZIELIŃSKI TOMASZ
421.
CISZKOWSKA ANGELIKA
422.
KATRYŃSKI WOJCIECH
423. MARKOWSKA-BURBELKA  DOROTA
424. BURBELKA JERZY
425. BIHUN ANDRZEJ
426. POSMAN KATARZYNA
427.
MALINOWSKI ADAM
428.

UWAGA!!!  UWAGA!!!

Mamy wpłaty następujących osób lecz brak zgłoszeń:
– Król Tomasz
– Krol Magdalena
– Gawroński Michał
– Barej Jacek


Ten post ma 14 komentarzy

  1. Czy Andrzej Zboiński – działacz i prezes PTTK zmienił pośmiertnie nazwisko?
    Poprawcie to bo wstyd…

    1. Witam
      Nie, nie zmienił. Wkradła się literówka za co przepraszam, – już poprawiono.
      Z turystycznym pozdrowieniem
      Aneta Lepianka-Sugier

  2. Ojoj, wkradł się błąd w nazwisku patrona imprezy! Szybka korekta wskazana. I ten powrót niebieskim szlakiem między Rybitwami a Janówkiem! Paskudny, długi odcinek przez nieciekawą okolicę… Do zobaczenia na trasie!

    1. Witam
      Już poprawiono – dziękuję za zwrócenie uwagi.
      Z turystycznym pozdrowieniem
      Aneta Lepianka-Sugier

  3. Witam , chcialbym zapisać 2 osoby na pieszy maraton na dystansie 50 km . Gdzie znajde fogmularz zgloszeniowy ? Z góry dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam Hubert Podgórski

    1. Witam
      Formularze zgłoszeniowe są już dostępne na naszej stronie.
      Z turystycznym pozdrowieniem
      Aneta Lepianka-Sugier

  4. Gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy na Maraton? 🙂

    1. Witam
      Formularze dostępne już na naszej stronie.
      Z turystycznym pozdrowieniem
      Aneta Lepianka-Sugier

  5. Witam,czy w biurze na Senatorskiej można również dokonać opłaty za maraton ? Pozdrawiam.Jarek

    1. Tak można opłacić w biurze.

  6. Formularze są dostępne w siedzibie pttk?
    I czy można opłacić też w siedzibie
    Pozdrawiam Roman

    1. Tak są dostępne, można opłacić w biurze

  7. Nie mogliście puścić trasy dziennej w drugą stronę? Po co robić idealną kopię z zeszłego roku?

    1. Witam
      Puszczamy trasy tak jak mamy zezwolenie z Zarządu Puszczy Kampinoskiej – nie inaczej.

Dodaj komentarz

Close Menu