XLVI Maraton Pieszy im. A. Zboińskiego po Puszczy Kampinoskiej

05-06.10.2019 r.

Ten post ma 10 komentarzy

 1. Oby tylko pogoda dopisała. Pamiętam maratony gdzie potrafiło padać przez 12 godzin. Średnia przyjemność z marszu. Ale przygoda jest wspaniała.

  Pozdrawiam
  Kampinoski Szwendak

  1. Witamy
   Pogoda była wspaniała, zapraszamy za rok.

 2. Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za świetną imprezę. Rozwiązanie z dwoma autokarami w Lasocinie o 6.30 i 8.30 – pierwsza klasa. Było super i, jak zdrowie pozwoli, do zobaczenia za rok. Ukłony!

  1. Dziękujemy i też zapraszamy za rok 🙂

 3. Witam serdecznie,
  impreza zaliczona 100 km z wynikiem 18:13:00. W sumie bez większych uwag… warto spróbować swoich sił… Dzięki uczestnikom, obsłudze… szczególnie p. Sołtys na 75 km i Panu, który biegł za mną z rękawiczkami. Dzięki. Szkoda, że nie było wsparcia ze strony uczestników, bo można byłoby jeszcze coś urwać z wyniku. Pozdrawiam i dziękuję
  Do zobaczenia w roku przyszłym

  1. Bardzo nam miło i zapraszamy za rok 🙂

 4. Miejsce zorganizowanego Maratonu Pieszego – wspaniałe, niestety udział w nim biegaczy jest w moim odczuciu wielkim nieporozumieniem, tak samo jak określenie dla nich tych samych ram czasowych na pokonanie dystansu.

  1. Witam
   Sugestia przekazana do Komandora Maratonu.
   Dziękujemy.

 5. Wyniki trasy dziennej na 50 km nie uwzględniają innej godziny startu, tzn przyjęto start o 8.10 a w rzeczywistości był o 8.12. Jeśli ktoś walczył o swój rekord to jest “do tyłu” o 2 minuty.

  1. Witam
   Sugestia przekazana do Komandora Maratonu.
   Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Dodaj komentarz

Close Menu