LWÓW “DON KICHOT” W OPERZE LWOWSKIEJ

LWÓW “DON KICHOT” W OPERZE LWOWSKIEJ

TERMIN: 29-31.03.2019

DZIEŃ I WARSZAWA – LWÓW

WARSZAWA – zbiórka uczestników o godz. 6.00( parking przed Muzeum Techniki PKiN). Godz. 6.15 odjazd na granicę polsko- ukraińską w Hrebenne / Rawa Ruska (formalności ok. 2 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu). Przyjazd do LWOWA. Obiadokolacja. Spacer po Starówce Lwowskiej Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

DZIEŃ II LWÓW

LWÓW – po śniadaniu w hotelu – spotkanie z przewodnikiem miejscowym: objazd miasta z pokazaniem m.in. kościoła św. Elżbiety, zabytkowego Dworca Głównego i Soboru św. Jura. Zwiedzanie kompleksu Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO m.in. obiekty: Katedra, Kaplica Boimów, Rynek Starego Miasta z Ratuszem otoczonym fontannami i zabytkowymi kamienicami mieszczańskimi, muzeum – apteka, Kościół Dominikanów, Cerkiew Wołoska, Katedra Ormiańska.

Godz. 16.30 – obiadokolacja na Starym Mieście. Godz. 17.20 – zwiedzanie budynku Opery Lwowskiej;

godz. 18.00 – spektakl:

Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ IV LWÓW – ŻÓŁKIEW – WARSZAWA

LWÓW – po śniadaniu – uzupełniające zwiedzanie centrum Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt.

Wyjazd do Polski przez: ŻÓŁKIEW – miasto założone przez Stanisława Żółkiewskiego – bliźniacze miasto Zamościa: zwiedzanie, m.in. cerkiew św. Trójcy – wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2013r. (wpis polsko-ukraiński dot. 16 obiektów – po 8 z każdego kraju): rynek, kościół farny, spojrzenie na cerkiew bazylianów, synagogę. Powrót do WARSZAWY w godzinach wieczornych (ok. 20.30-21.00)

CENA: 620 PLN

Dopłata za gwarantowany pokój 1-osobowy – 30 Euro

Cena zawiera: przejazd autokarem/busem na całej trasie; zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-osobowe z łazienkami); wyżywienie: 2 obiadokolacje, 2 śniadania; opieka pilota na całej trasie; ubezpieczenie KL/NW z sumą gwarancyjną 10 tys. EUR/os.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletu do Opery i przewodnika lokalnego – 35 EUR/os.

ZAPRASZAMY!!!

Dodaj komentarz

Close Menu