BRZEŚĆ bez wizy!!!

BRZEŚĆ bez wizy!!!

31.08.2019

 

Godz. 6.20 – spotkanie uczestników na pl. Bankowym w Warszawie; odjazd na trasę godz. 6.30. Przejście graniczne Połowce – Pieszczatka. Odprawa polsko-białoruska. Zwiedzanie:
WOŁCZYN – kościół katolicki p.w. Świętej Trójcy wybudowany z fundacji Stanisława Poniatowskiego – ojca ostatniego króla Polski z kryptą, w której złożono trumnę ze szczątkami króla Stanisława Augusta (jedyna pozostałość zespołu pałacowego, w którym urodził się w 1732 r. przyszły król)
SKOKI – zespół pałacowy w d. majątku Niemcewiczów zbudowany w latach 70 XVIII wieku, (w starym dworze urodził się Julian Ursyn Niemcewicz) – obecnie Muzeum Juliana Ursyna Niemcewicza i jego rodziny;
BRZEŚĆ – przejazd przez miasto z pokazaniem m.in. siedziby Urzędu Wojewódzkiego wybudowanego w okresie międzywojennym, budynku gimnazjum – które ukończyła Krystyna Krahelska; zwiedzanie Twierdzy Brzeskiej oraz Muzeum Odzyskanych Wartości. Obiadokolacja na mieście. Odrobina czasu wolnego.
Wyjazd na przejście graniczne Brześć – Terespol. Przewidywany przyjazd do Warszawy ok. godz. 22.00 – 22.30.

CENA: 170PLN

CENA ZAWIERA: przejazd busem lub autokarem; obsługę pilota – przewodnika na całej trasie; przepustkę do strefy bezwizowej; obiad z białoruskim akcentem; ubezpieczenie NNW/KL z sumą gwarancyjną 10 tys. EUR/osoba

CENA NIE ZAWIERA: usługi przewodników miejscowych i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: 10-15 EUR/os.

Organizator BP Teambus Travel

Dodaj komentarz

Close Menu