Przedstawiamy listę uczestników zapisanych na trasę nocną. Do zobaczenia!

Pozdrawiamy! PTTK Oddział MAZOWSZE

TRASA  NOCNA: godz. startu 20:00 i część biegająca godz. 24:00

1.    SOCHOŃ ANDRZEJ
2.    BARANOWSKI  JAN
3.    PYRZ-ROGOZIŃSKA  ANNA
4.    ROGOZIŃSKI  MARIUSZ
5.    LEWDOROWICZ  WOJCIECH
6.    ZAGÓRSKI  PIOTR
7.    OSOWSKI  JULIAN
8.    MATRAS  FILIP
9.    PIĄTKOWSKI  KAMIL
10.    ZAREMBA  ANNA
11.    LIPSKA  HALINA
12.    SKOCZEK  MAREK
13.    GONTARSKI  MARCIN
14.    ANDREJCZUK  WIACZESŁAW
15.    TALAREK  PAWEŁ
16.    MARKIEWICZ  MAREK
17.    JÓŹWIAK  ARKADIUSZ
18.    ORACZ  MIKOŁAJ
19.    MONARD  ARTUR
20.    BOLESTA  AGNIESZKA
21.    PILIPCZUK  PRZEMYSŁAW
22.    MENDEL  JACEK
23.    GAWRYŁO  ZBIGNIEW ANDRZEJ
24.    PIETRZAK  HANNA
25.    PIĄTEK  REGINA
26.    CHANYSZKIEWICZ  JERZY
27.    KRZESZOWSKI  DARIUSZ
28.    WOJSZKO  MIŁOSZ
29.    STĘPIEŃ  FRANCISZEK
30.    LISOWIEC  JAN
31.    LISOWIEC  MAŁGORZATA
32.    KRUPOWICZ  ADRIAN
33.    JURASZ  PAWEŁ
34.    IŻYCKA-KORACH   AGNIESZKA
35.    WOŁYNKA  BEATA
36.    WOŁYNKA  FRYDERYK
37.    KURKOWSKI  JĘDRZEJ
38.    SUKNAROWSKA  DOROTA
39.    GOŁDYS  NORBERT
40.    JAWORSKA  ANNA
41.    OŻAROWSKI  TOMASZ
42.    PODLEŚ  TOMASZ
43.    STEC  RAFAŁ
44.    NIEDZIÓŁKO  MAREK
45.    KAFLIK  MARCIN
46.    BIELIŃSKI  BARTOSZ
47.    BIELIŃSKI  MARCIN
48.    BARAN  ANDRZEJ
49.    ORZECHOWSKA  ELIZA
50.    GDOWSKA  MAGDALENA
51.    WÓJCIAK  KRZYSZTOF
52.    WIECZOREK  PIOTR
53.    STAŃCZYK  TOMASZ
54.    KAWCZYŃSKI  KRZYSZTOF
55.    ALBRECHT  PIOTR
56.    KŁOSOWICZ  STANISŁAW
57.    HOŁODNIUK  SŁAWOMIR
58.    ŻARSKI  MACIEJ
59.    TOMASIK  TOMASZ
60.    WORCH  PAWEŁ
61.    OWCZARSKI  SŁAWOMIR
62.    KŁOPOTOWSKI  JACEK
63.    MUZIŃSKA  AGNIESZKA
64.    SZKLARCZYK  IRENEUSZ
65.    JĘDRASZCZYK  MACIEJ
66.    USZYCKI  WOJCIECH
67.    MNICHOWSKI  PIOTR
68.    BECK  MICHAŁ
69.    BIELAWSKI  GRZEGORZ
70.    KĘPA  MICHAŁ
71.    WĄSOWSKI  PIOTR
72.    BIŃKOWSKA  AGNIESZKA
73.    KLIMAS  MARCIN
74.    ŁOGWIŃSKI   KONRAD
75.    TROCHYMIAK  PIOTR
76.    KACPURA  PAWEŁ
77.    KOSIŃSKI  MACIEJ
78.    NIEWCZAS  AGNIESZKA
79.    PETKE  BARBARA
80.    SZAWCOW  AGNIESZKA
81.    SZCZEPANIAK  JAKUB
82.    KURNIK  WŁODZIMIERZ
83.    KRUPA  MARCIN
84.    CELLMER  WOJCIECH
85.    OSTROMĘCKI  RAFAŁ
86.    RAU  AGNIESZKA
87.    RAU  MAREK
88.    RAU  MACIEJ
89.    MALINOWSKA  AGNIESZKA
90.    WOŁOWIEC  MACIEJ
91.    CHOJNOWSKI  BARTŁOMIEJ
92.    SZCZERBA  HUBERT
93.    STEFAŃSKI  ARKADIUSZ
94.    KOTERMANOWICZ  TOMASZ
95.    KALISZ  MICHAŁ
96.    ZAPERTY  KAROLINA
97.    BOROWSKA  SYLWIA
98.    KRUPA  TOMASZ
99.    SOSNOWSKA  AGNIESZKA  JOANNA
100.    GAC  JAKUB
101.    SKARŻYŃSKA  BEATA
102.    DOŁOTTO  ARTUR
103.    TRAWKOWSKI  MICHAŁ
104.    DZIĘGIEL  ŁUKASZ
105.    JABŁOŃSKA  EWA
106.    ADAMCZYK  MICHAŁ
107.    CHUDZIK  MARCIN
108.    FRYDRYCH  ROBERT         
109.    KILIAN  MONIKA
110.    RYDLEWSKI  ZBIGNIEW  JAN
111.    WOŹNIAK  EWA
112.    PROROK ADAM
113.    PERCHUĆ  KRZYSZTOF
114.    WRÓBLEWSKI  JAN
115.    STARZYCKI  ARTUR
116.    GRANAT  ZBIGNIEW
117.    UŁASIUK  KAMIL
118.    SZEWCZYK  PAWEŁ
119.    PRZYCHODZEŃ  MIROSŁAW
120.    TYMIŃSKI  ANDRZEJ
121.    LUTRZYKOWSKI  MICHAŁ
122.    JELEŃ  DAMIAN
123.    DWORNIK  ALEKSANDER
124.    BIJOK  MICHAŁ
125.    KOWALCZYK  ADAM
126.    KUKIEŁKA  GRZEGORZ
127.    RUSNAK  ANNA
128.    SKOWROŃSKI  MARCIN
129.    TUSZYŃSKI  JAKUB
130.    LEWANDOWSKA  KATARZYNA
131.    KŁUDKIEWICZ  TOMASZ
132.    WASZCZUK  KRZYSZTOF
133.    PODLEŚNY SŁAWOMIR
134.    BIERDZIŃSKI  MARIUSZ
135.    BARAŃSKI  MARCIN
136.    BARAŃSKI  TOMASZ
137.    DOMŻALSKI  ROBERT
138.    BIELAT TOMASZ
139.    SMÓŁKA  IRENEUSZ
140.    FURMAN  TOMASZ
141.    KOBIELA  HUBERT
142.    BEKISZ  ANDRZEJ
143.    JAKUBOWSKI  KRZYSZTOF
144.    PASTUSZYŃSKI  ARMIN     
145.    WOJTKIEWICZ  SYLWESTER
146.    CHROSTOWSKI  ARTUR
147.    CHROSTOWSKI  KACPER
148.    MUSIAŁ   MIROSŁAW
149.    BAJOREK  MARTA
150.    PAKUŁA  SŁAWOMIR
151.    JABŁOŃSKI  MAREK
152.    BZOWSKA  MAGDALENA
153.    RACZYŃSKI  MICHAŁ
154.    NIEDZIELSKI  JAN
155.    JACZEWSKI  PAWEŁ
156.    BALCERKIEWICZ  ADAM
157.    GRUBIŃSKI  PIOTR
158.    SKOWROŃSKA  AGATA
159.    KRZYŻOWSKI  JAKUB
160.    TALAREK ALEKSANDRA
161.    KRZYSIK  ŁUKASZ
162.    GUZEWICZ  ARTUR
163.    KŁOCZEWSKI  MARIUSZ
164.    WILANOWSKI  KRZYSZTOF
165.    KASPROWICZ  MICHAŁ
166.    ZARZYCKI  MAREK  JÓZEF
167.    ROKICKI  MICHAŁ
168.    LUDWINIAK  MICHAŁ
169.    MOŁCZANOWICZ  ŁUKASZ
170.    WISZNIEWSKI  JACEK
171.    CHRZANOWSKI  TADEUSZ
172.    SADURA  KINGA
173.    PAWELEC ANNA
174.    TYŃSKI  ADAM
175.    BERNHARD PAWEŁ
176.    RATUSZNIAK KATARZYNA
177.    SOLCZAK  CEZARY
178.    WOJCIECHOWSKI  PAWEŁ
179.    SKRZYŃSKA  MAJA
180.    MROZIEWICZ  MARCIN
181.    KAMEDULSKA  ANETA
182.    KANIUK  JACEK
183.    DĄBKOWSKI  PAWEŁ
184.    PIETRZAK  WOJCIECH MARCIN
185.    HERMAN  KAMIL
186.    NIEMIEC GRZEGORZ
187.    WIŚNIEWSKA  RENATA
188.    STANIAK  SEBASTIAN
189.    BUGA  MARIUSZ
190.    PODGÓRSKI  DOMINIK
191.    RUSZTECKI  ŁUKASZ
192.    CHODOROWSKI  SZYMON
193.    KASPRZAK  PAWEŁ
194.    PARCZEWSKI  MARCIN
195.    HOŁOWNIA  PAWEŁ
196.    ŁAPIŃSKI  KRYSTIAN
197.    GRADUS  ILONA
198.    UŁASIUK  ALDONA
199.    ŁOPACIUK  PRZEMYSŁAW
200.    WOJTKIEWICZ  JAROSŁAW
201.    TARASIUK  EDYTA
202.    WAŁDYKOWSKI  PIOTR
203.    KASZKUR  ZBIGNIEW
204.    RUDOWICZ  PIOTR’
205.    MILCZAREK  URSZULA
206.    KUŹMECKA  KATARZYNA
207.    BIAŁA  JOANNA
208.    CLERC DOMINIK
209.    CLERC  EMIL
210.    KOMOROWSKI  PIOTR
211.    GERLACH  MACIEJ
212.    SZYCHOWSKI  PIOTR
213.    SENATOR  RYSZARD
214.    CYGAN  HENRYK
215.    WOJTARKOWSKI  PAWEŁ
216.    ZIELIŃSKI  KRZYSZTOF
217.    BALCEROWSKI  PIOTR
218.    KARWACKI  SZYMON
219.    KACPROWSKI  ANDRZEJ
220.    PRZYBYTEK  KSAWERY
221.    PRZYBYTEK  BARTOSZ
222.    BUDZIK  MAGDALENA
223.    BUDZIK  JAKUB
224.    GONTAREK  STANISŁAW
225.    CIEŚLIK  ZBIGNIEW
226.    KAMIŃSKA  MAŁGORZATA
227.    GRZEGRZÓŁKA  ADAM
228.    JĘDRASZEWSKI  KONRAD
229.    BUKOWSKI  BARTŁOMIEJ
230.    SZERSZENIEWSKI  MAREK
231.    POCHWICKI  KRZYSZTOF
232.    KOLOS  ROMAN
233.    BIERNACKI  BARTOSZ
234.    MENDYK  MARCIN
235.    GIERYN  MATEUSZ
236.    ZAŁĘSKI  PAWEŁ
237.    ZADROŻYŃSKI  JACEK
238.    SZEWCZYK  PAWEŁ  MARIAN
239.    MOŁOTKIEWICZ-SZEWCZYK  MARLENA
240.    ZWOLIŃSKI  PIOTR
241.    KOWALSKI  TOMASZ
242.    KIBART  ROBERT
243.    ZABORSKI  BARTOSZ
244.    KLOSS  MICHAŁ
245.    RUDNICKA  AGATA
246.    JUKOWSKA  AGNIESZKA
247.    JUKOWSKI  RADOSŁAW
248.    KORZENIOWSKA  MAŁGORZATA
249.    IWANIEC  EWA
250.    SMYK  KRZYSZTOF
251.    MUSZYŃSKI  DARIUSZ
252.    SZYMAŃSKI  JAROSŁAW
253.    WOJTASIK  PRZEMYSŁAW
254.    DĄBKOWSKI  MICHAŁ
255.    STASZCZUK  AGATA
256.    WOLSKI  ANDRZEJ
257.    BYDLIŃSKI  PIOTR
258.    MAJKOWSKI  MICHAŁ
259.    SUMARA INEZ
260.    BIERNACKI  JAROSŁAW
261.    ŁUCZAK  ŁUKASZ
262.    WRONA  ANNA
263.    IMIOŁEK  ADAM
264.    DAWIDOWICZ  ADAM
265.    KRUPA  MARIUSZ
266.    SZMYT  TOMASZ
267.    KORNATOWSKI  ANDRZEJ
268.    PIETRZAK  MARIUSZ
269.    CERBA  AGATA
270.    CZUBALA  MATEUSZ
271.    KOPCZEWSKI  MICHAŁ
272.    GUZIK  GRZEGORZ
273.    UMIASTOWSKI  RAFAŁ
274.    KOWALIK  KRZYSZTOF
275.    BARTCZAK  JAKUB
276.    MALINOWSKI  MARCIN
277.    MENTRAK  GRZEGORZ
278.    JAKUBOWSKI  REMIGIUSZ
279.    STRĄCZEK  WOJCIECH
280.    JURKOWSKI  JAN
281.    KOSESKI  MARCIN
282.    RYBOŁOWICZ  TOMASZ
283.    ĆWIERZYŃSKI  PAWEŁ
284.    BORKOWSKI  KRZYSZTOF
285.    DANILUK  JACEK
286.    GŁOWIŃSKI  CEZARY 
287.    CENCELEWICZ  MICHAŁ
288.    JELIŃSKA  RENATA
289.    RUDKOWSKI  MICHAŁ
290.    DZIAŁKOWSKI  ŁUKASZ
291.    OSICA  GRZEGORZ
292.    OSICA  PAWEŁ
293.    NIEŚPIELAK  WOJCIECH
294.    MISIACZEK  EWA
295.    WROŃSKI  KRZYSZTOF
296.    DANILUK  GRZEGORZ
297.    DĘBSKI  MACIEJ
298.    PAWŁOWSKI  KAROL
299.    BIEROZA ANNA
300.    BARCZYK  MAREK
301.    BANASZEWSKI  ZBIGNIEW
302.    JOZAJTIS-KUBIAK  BERENIKA
303.    KUBIAK  TOMASZ
304.    LAWRĘC  TOMASZ
305.    ŚLUSARCZYK  ANDRZEJ
306.    AMAROWICZ  IGOR
307.    KARKOSZKA  MICHAŁ
308.    KASPRZAK  STANISŁAW
309.    PYTLIŃSKI  ARKADIUSZ
310.    WOŁOSZ JOANNA
311.    WOŁOSZ MAREK
312.    LIDKE RAFAŁ
313.    BIJAK  SZYMON
314.    PURCHALAK  PAWEŁ
315.    KOMOROWSKA  ALEKSANDRA
316.    PURCHALAK  KAROLINA
317.    KRZYSIAK  ANNA
318.    HYS  ZBIGNIEW
319.    WRZODAK  EMIL
320.    PACIORKOWSKI  KRZYSZTOF
321.    WOJCIECHOWSKI  RAFAŁ
322.    KOŁBUC  MICHAŁ

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i daj się zabrać na wyprawy dalekie i bliskie.

PTTK Oddział Mazowsze

ul. Senatorska 11; 00-075 Warszawa

tel.: (22) 629 39 47, 627 13 38

fax: (22) 627 13 37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.